Merhaba ben Ali Can Sağlam, 1996'da İstanbul'da doğdum. Şu aralar Yıldız Teknik Üniversitesi'nde okuyorum. 

Bilgisayar benim için sadece bir makine veya bilgiye sosyal medyaya ulaşım aracı değil. Bilgisayar benim için her şey. 8 yaşımda ilk bilgisayarımla birlikte donanıma ilgim başladı. Paramparça ettiğim ilk PC'mden sonra bir süre hayat damarım olmadan yaşadım. Ardından yenisini aldım. Dandik bir şey aldım lakin geçen yıllarda tüm parçalarını değiştirerek sürekli güncelledim. Donanım alanında kendimi internette makale okuyarak inceleme izleyerek geliştirdim. 

Üniversite ile birlikte kendimi yazılım alanında da geliştirmek için var gücümle çalışıyorum. Her şeyden önce şuan okuduğunuz yazının bulunduğu blogger tabanlı web sitemin tasarımını kendim yapmak için HTML ve JavaScript öğrenmeye çalışıyorum. :)

Bu siteyi 18.12.2012 tarihinde ansızın açtım. İlk başlarda alicansaglam.blogspot.com.tr olan alan adımı 15.07.2013 tarihinde alicansaglam.com ile değiştirdim. Hala da kullanıyorum görüldüğü üzere. Yine benim için önemli olan bir diğer tarih ise 29.02.2012'dir. Çünkü bu tarihte ilk modumu yayınladım. O gün, tüketen olmaktan çıkıp üreten olmuştum. Tabii ki tüketmeye de devam ediyordum. :)

İşte! Ben buyum. Her türlü isteğiniz için yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Bana ulaşmak için alttaki adresleri kullanabilirsiniz.

Örnek Resim Örnek Resim Örnek Resim

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


alicansaglam © Copyright 2012-2015 - Alican Sağlam Resmi Web Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır.

4 yorum:

 1. kardeşm sitene falan baktm .... vıdeolnuda izledim bende 17 yaşındaym ve web tasarım okuoyrum sen bu konularda çok bılgı sahıbı gıbısın ...Adobe Flash ta kulllanıyon herhalde.....ben web tasrım üzerine yoğunlaşmak istiyorum seninle iletişim kurabılırmıyz? yanı nerdesin hangi şehirde... beraber projeler yapabılırz nedersin?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merkez üssüm İstanbul :) Site blogger tabanlı ve tema hazır. Yani pek bir şey tasarladığım söylenemez. Tema üzerinde çeşitli düzenlemeler yaparak bu hale getirdim. Çok faydam olacağını sanmam. İletişim formu doldurarak daha ayrıntılı iletişim kurabilirsin...

   Sil
 2. bu site çok güzel omsi 1.2 daha fazla otobüs mod olsa daha güzel olur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok zamanım olmuyor. Aslında fazla mod var ama sadece kalitelileri buraya koyuyorum o yüzden burada paylaşımlar az kalıyor. Birçok forum var internetten çok değişik yamalara ulaşabilirsin.

   Sil

Yorumunuz kaydedildi. Denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

 
En üste çık