Genel

Bus Simulator 2012 Yeni Hatlar Geliyor

Herkese Merhabalar, 

Sizlerden çok istek geldi, yeni hatlar istediniz oynamak için daha kaliteli yamalar istediniz.

Ben de bu istekler doğrultusunda BS2012 için hatlar yapıyorum. Çok kısa bir süre içinde bunlar yayında olacak. İstanbul’da bulunduğum için temel olarak İstanbul’daki hatları yapacağım. Oturduğunuz semtlerdeki hat kodlarını ve sondurak bilgilerini bana verirseniz oyuna düzgünce aktarabilirim.

İstanbul dışından takip eden arkadaşlar bu konunun altına ya da iletişim sekmesinden bir yol ile bana istedikleri hatları söylerlerse onlar içinde yapabilirim.

Ayrıca bu hat yapma konusunda Kolay-Zor olarak iki şekilde yapacağım. Bazı hatlar kolay olacak ( fazla viraj dönüş olmayacak) bazıları ise usta şoförler için test hatları niteliğinde olacak( çok viraj dar yollar)

Bu oyunda ustayım, şoförlük benim işim diyorsanız buyurun hodri meydan 🙂

İstekleri yorum atarak bildirebilirsiniz…

_______________________________

Ayrıca konu ile pek alakası olmayan bir başka konuya da değinmek istiyorum,

Son günlerde sitede tasarım değişiyor kapanıp açılıyor yönlendirme yapıyor vs gibi sıkıntıların olduğu malum. Bu site modları indirebilmeniz için tasarlandı. Tasarım düzenlemeleri ve diğer işlemler için uğraşıyorum. HTML düzenlemek kolay bir iş değildir. Çok daha güzel bir arayüz ve hizmet için elimden geleni yapıyorum.

Çok kısa bir zaman sonra kaliteli bir şölen geliyor 🙂

Anlayışınız için teşekkürler..

Yazıyı paylaşarak daha çok insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bus Simulator 2012 Yeni Hatlar Geliyor” üzerine 12 yorum

  1. yeni tasarım çok güzel olmuş çok beğendim başarılarının devamını beklerim başka oyunlar için konularda gelecek mi acab

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir