Genel

ETS 2 Multiplayer Modu ÇIKTI – Nasıl İndirilir? Türkçe Sesli Rehber

Herkese Merhaba,

İşçinin emekçinin köylünün bayramı kutlu olsun !

Bu güzel bayram gününde ETS2 MP yapımcıları tüm dünyada ETS2MP’nin Alpha sürecini başlattılar.

Peki nedir bu Alpha ?

Henüz bu mod çok basit bir aşamada ve yapımcılar hem insanların oynamasını hem de modun oyuncuların görüşleri doğrultusunda gelişmesini istiyorlar. Çok büyük kesim bu modun gerçek olmadığını düşünüyordu tabi ki bir güç gösterisi durumu da var.

Öte yandan tüm ETS oyuncularının aklındaki hayaldi Çoklu Oyunculu oynamak… Tırları alıp kornalaşarak sürmek konvoy yapmak hep hayaldi. İşte bu ekip bunu hayal olmaktan çıkarmak için var gücüyle çalışıyor. Videoda da belirttiğim gibi onlara destek olalım.

Bu videoda modun nasıl indirilip kurulacağını kısaca anlatmaya çalıştım.

Hatırlatmakta yarar var. Çoklu oyunculu (Multiplayer) oynayabilmek için oyunu satın almış olmanız gerekiyor. Ve Steam üzerinden aktifleştirmiş olmanız şart. Eğer oyun size pahalı geliyorsa çok ucuz fiyatlara sizler için Steam Ürün Anahtarı ayarlayabilirim. İletişim formu doldurarak iletişime geçmeniz yeterli.

Bilgiler 


* Bu mod sadece orijinal oyunda çalışır. Oyunun steam sürümünü satın almış
olmanız şarttır.

elinizde herhangi bir şekilde tedarik ettiğiniz bir Steam uyumlu ürün anahtarı varsa bunu da Steam’e kaydederek açmanız mümkün. Oyunu herhangi bir şekilde satın aldı iseniz elinizde bir key olması gerek. Onu girerek oynayacaksınız.
* Mod bugün çıktı ve sunucudaki aşırı yüklenme nedeniyle çok büyük bir kesim
henüz online oynamadı. Bekleyin. yüklenme azalsın siz de gireceksiniz.
* MP oynarken oyununza yaptığınız modlar gözükmez.
(Sorunsuz bir oyun keyfi için modlarınızı attığınız klasörü farklı bir yere
yaşıyabilirsiniz. Gerek yoktur normalde.)
* Oyunun ilk halini satın almış olmanız yeterlidir. Gold DLC’si gerekmez.

* Oyunun normal ksayolunu kullanarak açamazsınız. Kurulum yaparken masaüstüne gelen “Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer” dosyasına tıklayarak açmanız gerekiyor.

Oyunu Steam Üzerinden aktifleştirmek için >>   Euro Truck Simulator 2 Satın Alın


Modu indireceğiniz Site >> alpha.ets2mp.com
Eğer üstteki siteden normal şekilde deneyip de indiremezseniz. Buradan indirebilirsiniz.Yazıyı paylaşarak daha çok insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

ETS 2 Multiplayer Modu ÇIKTI – Nasıl İndirilir? Türkçe Sesli Rehber” üzerine 19 yorum

  1. Steam kütüphanede Euro Truck Simulator 2 bulamıyor. Steam hesabınız özel mi? Evet eğer halka bunu durumunu değiştirin ve tekrar deneyin. ?
    napacığım yardım Edinn ;((

    1. Hacı açık konuşmak çok zor değil. Keyi nereye girdin n'aptın açıkla. Bende senin ne yaptığını bileyim. Steam üzerinde atifleştirme yaptıysan her şeyi videoda gösterdim. Videoyu uygula ve oyna..

  2. hocam selamlar oyunu orjinal aldım steame kaydettim.mp modunu aktif etmeye çalışıyorum ama unsupported game version to play ets 2 mp you need to have ets2 1.10.1s(steam release)hatası çıkıyor.güncelleme yaptım ama yine aynı hatayı veriyor.yardım bekliyorum

  3. hocam oyunu orjinal aldım.steame yükledim.sizin anlattığınız şekilde yaptım ama hata geliyor.fatal error to pla ets2mp you need to have ets2 1.10.1s(steam please)hatası geliyor ne yaptıysam olmuyor yardım lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir