Huawei Teknik Servis Hizmeti – Fixsmart

İçimden Gelenler, Neler Yaptıysam

Huawei Teknik Servis Hizmeti – Fixsmart

     Samsung ve Apple’ın servislerinin kalitesini birçok defa deneyimledim. Lakin bunun dışındaki servisler hakkında ne iyi şeyler duydum ne de gördüm. Bu nedenle Huawei teknik servisi Fixsmart benim için değişik bir deneyim oldu.

     Abimin kullandığı, ekranında ve bataryasında sorun olduğunu düşündüğümüz cihazı internetten bulduğum adrese teslim etmek üzere yola çıktık. Yer Mecidiyeköy viyadüğe çok yakın. Bu nedenle erişim son derece kolay(harita konumu için buraya dokanabilirsin).

     Neyse efenim geçelim hizmete. Hizmet şahane! Diğer servislerde olmayan sıcak içecek ikramı var. Al otur dev ekran TV’yi izlerken telefonunu da şarja tak ve vakit geçir. Zaten işlemlerin tüm aşamaları cep telefonuna SMS olarak bildiriliyor.

     Bir saat sonra bizim cihazımızın yedek parçası ülkede olmadığı için peşin olarak yasal tamir süresini dolduracaklarını kabul ettiler. Akabinde benzer bir cihazı önerdiler. Biz de ürünü makul bularak bu değişimi kabul ettik.

     Sorunumuz 80 dakika içerisinde yeni telefon ile çözüldü. Burada yeni telefonun tamir görmüş bir cihaz olduğunu ve garantisinin de eski cihazınızın garantisi kadar olduğunu belirtmekte yarar var.

     Sonuç olarak halimizden çok memnunuz. Veznedeki hanımlar güler yüzlü ve anlayışlı. İçeri girdikten sonra tartışmaların kavgaların yaşanması mümkün değil. Bunlar önemli şeyler.

     Son bir not ekleyelim. Bu servisler Sony’nin Playstation grubuna da bakıyor. 🙂

     Biz video çekmedik ama alttaki video tam olarak anlatıyor.

Yazıyı paylaşarak daha çok insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir